Nasza firma

Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2001 roku. Jesteśmy profesjonalnym zakładem specjalizującym się w regeneracji przekładni kierowniczych, pomp wspomagania oraz wahaczy do BMW E46. Pomysł regeneracji części samochodowych zrodził się z zamiłowania do motoryzacji i w trosce o środowisko naturalne.

Naszym celem nadrzędnym jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług, a atutem – 12-osobowy zespół doświadczonych profesjonalistów.
W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość, rzetelność i precyzję, dlatego zaufało nam wiele warsztatów, serwisów samochodowych i autoryzowanych stacji obsługi z całej Polski, Czech i Słowacji, z którymi współpracujemy od wielu lat. Znaczne grono naszych odbiorców stanowią również klienci indywidualni.

Nie jesteśmy warsztatem samochodowym, dlatego nie oferujemy montażu i demontażu regenerowanych podzespołów na miejscu.
Jednakże od wielu lat współpracujemy z kilkoma warsztatami i serwisami samochodowymi na terenie Krakowa i małopolski, które możemy Ci polecić. Swoją przekładnię, czy pompę możesz do nas również wysłać pocztą, kurierem lub zlecić nam odbiór przesyłki przez firmę spedycyjną, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu miejsca odbioru.

Na nasze usługi udzielamy 2-letniej gwarancji!

Pamiętaj, że zawsze służymy pomocą i poradą. Być może po konsultacji z nami, regeneracja Twojej przekładni, czy pompy wspomagania okaże się zbędnym wydatkiem.
Czego Ci jednakowoż życzy zespół

Zapraszamy do kontaktu z nami: http://regeneracja-maglownic.pl/kontakt/